איזה כיף שבאתם להכיר אותי

נעים מאוד

אני איתם שניר

לפני שאני מעצב פנים והום סטיילינג, אני אוהב אנשים, אמנות ואסתטיקה.

לכן, רגע לפני שנתחיל לעצב יחד את בית החלומות שלכם, אני איהנה מאוד להקשיב לסיפורים שלכם, להכיר את האוספים המיוחדים שליקטתם לאורך הדרך, ללמוד את התחביבים שלכם ולהבין יחד כיצד נוכל לתרגם את כל אלה לעיצוב הקולע לטעמכם באופן מדויק.


צילום: אלה פאוסט -סטודיו נקודת אורכל פרויקט - סגנון ייחודי

כפי שתוכלו לראות, הפרויקטים שעוברים תחת ידי לא דומים זה לזה. לכל אחד יש אופי אחר, "נשמה" ייחודית וסיפור חיים שלם הניבט מכל ספה, שולחן או שטיח.

כשעברתי לדירה החדשה שלי, רציתי ליצור חלל שמרגיש בית - רגוע, חם ומזמין. לתוצאה, האהובה עלי מאוד, קראתי: "זיכרונות מבית סבתא". הבית שלי משלב בין אינספור פריטי וינטאג' מיוחדים לבין שולחן עץ קלאסי, ספריה מפח ופריטים אהובים נוספים שאספתי עם השנים. התוצאה אקלקטית ועם זאת הרמונית להפליא.

כשעולמות נפגשיםצילום: אלה פאוסט -סטודיו נקודת אור


גם בעבודה שלי, אני נהנה לעשות "מיקס" בין סגנונות עיצוב שונים ולשלב באופן הרמוני את החפצים שתבחרו להשאיר איתכם - עם אלו החדשים. נוסף על כך, אני אוהב למצוא אוצרות וללקט עבורכם פריטים מיוחדים ויפים, משלל מקומות - החל מבוטיקים של מעצבים מבטיחים, דרך שווקי פשפשים ומכירות יד שנייה ועד למוצרי הרשתות המוכרות והגדולות. . אני מאוהב בתחושה של הענקת חיים חדשים לפריט חדש או ישן.


הכשרה מקצועית

בוגר לימודי עיצוב פנים, הום סטיילינג ולימודי מקצועות הבנייה. חבר בארגון מעצבי הפנים בישראל. כדי להעשיר את עולמי ולהיות איש מקצוע טוב יותר, לקחתי קורסים נוספים שעניינו אותי, כמו למשל קורס בעיצוב תיקים (זה ממש כיף!). כיום, במקביל לעבודתי כמעצב פנים עצמאי, אני בעיצומם של לימודי הנדסאי אדריכלות.


אני כאן כדי ללוות אתכם לכל אורך הדרך, לבחור, לעצב, לתכנן ולהגיע אל התוצר הסופי באופן המהנה והנעים ביותר!


שלכם, איתם שניר


8 views
לוגו איתם 2018.png
  • Black Facebook Icon
  • Instagram Social Icon
  • Black Pinterest Icon

054-686-9345

כל הזכויות שמורות לאיתם שניר 

אין להעתיק או להשתמש בחומר ובתמונות המפורסמות ללא אישורו של בעל האתר מראש ובכתב