עיצוב ותכנון הבית 

בונים? משפצים? יחד נעצב את בית החלומות שלכם!

למי מיועד המסלול? המסלול המלא לעיצוב ותכנון הבית מיועד לרוכשים דירות קבלן, קונים וילות ובתים פרטיים וגם למשפצים המעוניינים בעיצוב וחלוקה מחדש של המבנה.

מה נעשה יחד?

נאפיין – נבין מהו הסגנון העיצובי המשקף אתכם, מהם הצרכים שלכם ומהי מסגרת התקציב המשוערת.

ניישם – נעבוד מול התוכניות האדריכליות ונעלה מספר אפשרויות לתכנון החלל בהתאם לפרמטרים שהגדרנו. שלב היישום עשוי לכלול הריסת קירות וחלוקתם מחדש, סניטציה, מיזוג אוויר, חשמל ותקשורת, נגרות, ריצוף וחיפוי ועוד.

נלביש – לאחר שה"שלד" מוכן ומזומן, הגיע הזמן להלביש ולשדרג את הבית. יחד נבחר את חומרי הגמר, הריהוט, הטקסטיל, גופי התאורה, הכלים הסניטריים והאביזרים המשלימים – ו…יש לנו את זה! הבית שלכם מוכן לתפארת.

עיצוב אקספרס

המסלול המהיר לעיצוב הבית 

למי מיועד המסלול? עיצוב דירות קבלן, דירות יד שניה, דירות שכורות, משרדים ולכל מי שרוצה להגיע לתוצאת עיצוב מושלמת בזמן קצר, בתהליך יעיל ובתקציב מוגדר מראש.

מה נעשה יחד?

נבחר חללי עיצוב – הסלון? חדר השינה? או אולי המטבח? מתחילים בבחירת החללים אותם תרצו לשדרג

ניפגש ונתכנן – יחד נבין מה הסגנון שלכם, איך הייתם רוצים שהחלל החדש יראה ומהי הדרך הכי קצרה להגשים את הוויז'ן הזה

נקנה ונעצב – נצא ליום (או יותר) קניות מרוכז, במהלכו נבחר את הפריטים המתאימים לנו. השלל המוצלח שלנו יותאם בחלל לאחר יום הקמה מסודר – וזהו! יש לכם עיצוב אקספרס!

פגישת יעוץ מקצועי 

מתלבטים לגבי תכנון הבית או עיצובו? זקוקים לפתרון נקודתי? בואו להתייעץ!

למי מיועד המסלול? לפעמים, כל מה שצריך כדי "להתניע" ולהתחיל לעבוד זו פגישת ייעוץ אחת. אני מזמין אתכם להיוועץ איתי בכל נושא הקשור לתכנון הבית, לעיצובו ולתכנונו.

מה נעשה יחד?

נאפיין ונגדיר – במסגרת הפגישה אבין את הצרכים שלכם, את האופי הייחודי שלכם ואת סגנונכם העיצובי, ונכין תכנית עבודה שתקל עליכם את תהליך העיצוב, השיפוץ או הבניה בהמשך הדרך.

סיוע בתכנון נקודתי – הייעוץ חולש על תחומי העיצוב השונים – תכנון נקודתי של אחד החללים בדירת קבלן חדשה, רעיונות וטיפים לשדרוג החלל ברמה העיצובית

ייעוץ מקדים ל-HOME STYLING – ייעוץ מקדים לבחירת ריהוט, תאורה ואקססוריז משלימים, על מנת שתוכלו להלביש את הבית בעצמכם באופן מושכל, התואם את מסגרת התקציב ואת סגנונכם האישי.

אני כאן בשבילכם!

לוגו איתם 2018.png
  • Black Facebook Icon
  • Instagram Social Icon
  • Black Pinterest Icon

054-686-9345

כל הזכויות שמורות לאיתם שניר 

אין להעתיק או להשתמש בחומר ובתמונות המפורסמות ללא אישורו של בעל האתר מראש ובכתב